Tomislav Korona, dipl.iur.
pročelnik
Tel:  023 / 208 - 130
Fax: 023 / 208 - 191
tomislav.korona@grad-zadar.hr

Mirna Blažević
Administrativna tajnica
Tel:   023 / 208 - 130
Faks: 023 / 208 - 191

Ružica Vidov, dipl.iur.
Zamjenica pročelnika
tel. 208-136
ruzica.vrdoljak@grad-zadar.hr

Ivana Vanjak, dipl.iur.
Pomoćnica pročelnika
tel. 208-138
ivana.vanjak@grad-zadar.hr

Tijana Buterin, dipl.iur. (zamjena Josipa Mileta)
Voditeljica Odsjeka za gosp. poslovnim i stambenim prostorima
Tel:  023 / 208 - 131
Fax: 023 / 208 - 191
josipa.mileta@grad-zadar.hr

Niko Pletikosa
Vježbenik za stambene i poslovne prostore
Tel:  023 / 208 - 131
Fax: 023 / 208 - 191
niko.pletikosa@grad-zadar.hr

Zvjezdana Šindija
Referent za stambene i poslovne prostore
Tel:  023 / 208 - 132
Fax: 023 / 208 - 191
zvjezdana.sindija@grad-zadar.hr

Ružica Srzentić
Viši referent za javne površine
Tel:  023 / 208 - 133
Fax: 023 / 208 - 191
ruzica.srzentic@grad-zadar.hr

Vesna Ivanov
Referent za javne površine
Tel:  023 / 208 - 133
Fax: 023 / 208 - 191
vesna.ivanov@grad-zadar.hr

Mirela Tokić, dipl.iur. (zamjena Iva Zubčić)
Viši savjetnik za poslove gospodarenja zemljištem
Tel:  023 / 208 - 136
Fax: 023 / 208 - 191
iva.zubcic@grad-zadar.hr

Marin Batur, dipl. iur.
Voditelj odsjeka za gospodarenje zemljištem
Tel:  023 / 208 - 137
Fax: 023 / 208 - 191
marin.batur@grad-zadar.hr

Pavica Knežević, dipl. tur. kom.
Savjetnik za poslove procjene vrijednosti nekretnina
Tel: 023/208-083
pavica.knezevic@grad-zadar.hr