Prijavite se na radionicu kreativnog pisanja!
"Trapez" donosi novi program na zadarskoj kulturnoj sceni

Pod nazivom "Trapez" skriva se novi ciklus radionica kreativnog pisanja u Zadru.

Trajat će dva intenzivna radna vikenda, a tema "Intimna kartografija grada" bit će fokusirana na pisanje priča (ili poezije) i usmjerena na vezu čovjeka i prostora u kojemu živi, kojega promišlja i za koji vezuje svoja nadahnuća, sjećanja i znanja.

Voditeljica je Stanislava Nikolić Aras, spisateljica i profesorica hrvatskog jezika i književnosti.

Kreativno pisanje je pojam koji obuhvaća niz tehnika i vježbi usmjerenih na književnu produkciju. Metodika rada obuhvaća edukaciju iz temeljnih književno teorijskih pojmova, lektiru, vođeni proces pisanja, osvještavanje teksta, suradnju s voditeljicom mentorskog tipa te uređivanje  tekstova.

Radionica je organizirana u suradnji Odjela za kulturu i šport Grada Zadra, Koncertnog ureda Zadar  i Hrvatsko - francuske udruge Zadar.

Predbilježbe na mail: arasstasa@gmail.com

Vrijeme održavanja: