POZIV na on-line radionicu
Javne potrebe u kulturi / tehničkoj kulturi Grada Zadra za 2023. godinu

S obzirom na objavu javnih poziva, Upravni odjel za kulturu i šport Grada Zadra će, 6. rujna (utorak), s početkom u 14h, održati online radionicu koja će sadržavati osnovne smjernice o postupku prijave na Javni poziv za predlaganje programa javnih potreba u kulturi Grada Zadra za 2023. godinu i Javni poziv za predlaganje programa javnih potreba u tehničkoj kulturi Grada Zadra za 2023. godinu.

Besplatna online radionica namijenjena je potencijalnim prijaviteljima za prethodno navedena dva javna Poziva. Rok prijave za sudjelovanje na radionici je 26. kolovoza - 5. rujna, a prijavu na navedene javne pozive bit će moguće izvršiti isključivou elektroničkom obliku (tzv. e-prijava) u sustavu www.financijskepodrske.hr.

Grad Zadar, zainteresiranim udrugama, ustanovama, fizičkim osobama, umjetničkim i drugim organizacijama, kao potencijalnim prijaviteljima, želi pružiti podršku u vidu osposobljavanja za prijavu na javni poziv, koji je u nadležnosti Upravnog odjela za kulturu i šport.

NapomenaRadionica će biti održana putem programa Zoom.

Prijava na radionicu vrši se na e-mail adresu: tina.jurjako@grad-zadar.hr

Rok prijave: 26. kolovoza – 5. rujna (do 13h)

Izvoditelj radionice će prijavljenim sudionicima, na njihovu e-mail adresu putem
koje vrše prijavu, dostaviti poveznicu potrebnu za uključivanje na radionicu.

Poveznica
će biti poslana najkasnije do dana održavanja radionice.