Preskoči na sadržaj

Osvjetljen Park Vladimira Nazora

Nakon što je Gradsko poglavarstvo nedavno izdvojilo sredstva za osvjetljenje Parka Vladimira Nazora, ovih je dana ondje postavljeno 100 svjetiljki čime je park u cijelosti osvjetljen

Grad Zadar Vijesti

Postavljenje nove sigurnosne stube na rivi

Stare i trošne sigurnosne stube na zadarskoj rivi, koje omogućuju ulaz i izlaz iz mora, odlukom Gradskog poglavarstva zamjenjene su novima

Osvjetljen Park Vladimira Nazora

Potpisan sporazum o prijateljstvu između gradova Iquiquea i Zadra

U prepunom Kazalištu chileanskog grada Iquiquea, 30. lipnja ove godine u svečanom je ozračju potpisan Sporazum o promicanju prijateljstva i suradnje između gradova Iquiquea i Zadra.

Potpisan sporazum o prijateljstvu između gradova Iquiquea i Zadra

Održana 79. sjednica Gradskog poglavarstva

Na 79. sjednici Gradskog poglavarstva održanoj 4. srpnja 2003. godine u Maloj vijećnici, među brojnim drugim prijedlozima, prihvaćen je i Prijedlog odluke o uvjetima i mjerilima za kupnju stanova...