Dina Bušić, dipl. muzikolog
zamjenica pročelnika
tel: 023/208-070
fax: 023/208-084
e-mail: Dina.Busic@grad-zadar.hr

Snježana Jurinić, dipl. spec. sportske rekreacije
pomoćnica pročelnika
tel: 023/208-064
e-mail: Snjezana.Jurinic@grad-zadar.hr

Andreja Malta
administrativna tajnica
tel: 023/208-070
fax: 023/208-084
e-mail: Andreja.Malta@grad-zadar.hr

Branka Radman, prof.
voditeljica odsjeka za kulturu i tehničku kulturu
tel: 023/208-066
e-mail: Branka.Radman@grad-zadar.hr

Luka Peranić, prof.
voditelj odsjeka za šport
tel: 023/208-062
e-mail: Luka.Peranic@grad-zadar.hr

Rina Dože-Marinić, dipl. pov. umj. i dipl. arheolog
savjetnica za kulturu i tehničku kulturu
tel: 023/208-063
e-mail: Rina.Doze-Marinic@grad-zadar.hr 

Tina Jurjako, mag. philol. croat.
viša stručna suradnica I za kulturu i tehničku kulturu
tel: 023/208-062
e-mail: Tina.Jurjako@grad-zadar.hr