Tradicionalna dodjela nagrada najboljim zadarskim sportašima
Zadarski list dodijelio je nagrade najboljim sportašima 2018. godine.

Na današnjoj svečanosti, u Maloj dvorani Hrvatskog narodnog kazališta Zadar, s početkom u 12 sati, dodijeljene su tradicionalne nagrade Zadarskog lista za nabolje sportaše. U ime Grada Zadra, i gradonačelnika, Branka Dukića, nazočne je pozdravila v. d. pročelnica Upravnog odjela za kulturu i šport, Dina Bušić:

Uspjesi zadarskih sportaša zadužuju i obvezuju Grad Zadar da trajno poboljša uvjete za profesionalno, amatersko i rekreativno bavljenje sportom. Poziva na usavršavanje sustava koji će omogućavati, kako ostvarivanje vrhunskih dometa, tako i relaksaciju svakodnevice. Ili, jednostavnije rečeno, obvezuju na doprinos u izgradnji boljih ljudi i bolje zajednice kroz sport. Vjerujem da nije bilo lako odabrati najbolje sportaše, pojedince i ekipe, momčadi i nade, stoga, čestitam Zadarskom  listu na još jednom naporu u organizaciji dodjele ove nagrade, i dakako, od srca čestitam svima nagrađenima!

Dina Bušić uručila je nagradu za drugo mjesto u kategoriji najboljeg sportaša godine. Nagradu je dobio Danijel Subašić, a preuzeo ju je njegov brat, Oliver Subašić.

Nagrade za postignuća u 2018. godini dodijeljene su u sljedećim kategorijama:

Sportaši

Luka Modrić, najbolji sportaš

Danijel Subašić, drugo mjesto

Toni Filipi, treće mjesto

Sportašice

Paola Borović, najbolja sportašica

Ana Vrsaljko, drugo mjesto

Maja Perinović, treće mjesto

Momčadi

Šime i Mihovil Fantela (JK sv. Krševan), najbolja momčad

Stipe Vujević/Tonči Bezinović (VK Jadran), drugo mjesto