IV OBAVIJEST o provođenju mjera adulticidne dezinsekcije komaraca ULV metodom - 2018.

Obavještavamo građane da će se adulticidna dezinsekcija komaraca ULV metodom na području Grada Zadra provoditi od 24. do 27. rujna 2018. godine.

Upozorava se građane da se tijekom izvođenja radova ne zadržavaju u blizini te da tokom zamagljivanja zatvore vrata i prozore. Također, skreće se pozornost pčelarima da za vrijeme radova drže pčele zatvorene u košnicama. Osim toga, moli se sve vozače, prolaznike i ostale građane za dodatan oprez.

U slučaju lošeg vremena radovi se odgađaju.

O provođenju mjera na području Grada Zadra izvješten je ZZJZ i Županijska sanitarna inspekcija.

Građani će biti obaviješteni putem javnih medija.

Okvirni plan adulticidne dezinsekcije nalazi se u privitku.