Autor: Filip Brala
Anketni upitnik bit će otvoren za ispunjavanje do 11. studenog 2022. godine.

Grad Zadar u postupku je izrade Plana razvoja grada Zadra za razdoblje 2021. - 2027. godine koji predstavlja srednjoročni akt strateškog planiranja.

Kako bismo uključili što veći broj sudionika i omogućili svim zainteresiranim dionicima da pod istim uvjetima daju svoj doprinos izradi nacrta Plana razvoja Grada Zadra do 2027. godine, izrađen je online obrazac – anketni upitnik čiji će se rezultati koristiti u kreiranju strateškog razvoja našeg Grada.

Područja interesa za razvoj Grada Zadra podijeljena su na sljedeći način:

• Kultura i sport
  • Socijalna skrb i zdravstvo
  • Odgoj i obrazovanje
  • Gospodarstvo
  • Održivi urbani okoliš i infrastruktura
  • Otočni razvoj

Grad Zadar ovim putem poziva sve građane, poduzetnike, predstavnike institucija, ustanova, udruga, mjesnih odbora, predstavničkog tijela i sve ostale zainteresirane dionike s područja grada Zadra da ispune pripremljeni anketni upitnik, prema odgovarajućim područjima, koji je dostupan na sljedećoj poveznici: https://forms.office.com/r/AwLVTFdaVC .