Održan početni sastanak projekta SUSTOURISMO

U sklopu provedbe projekta „Sustainable Tourism & Mobility Hand by Hand development“ akronima SUSTOURISMO, u organizaciji vodećeg partnera, od 27. do 28. veljače 2020. godine u gradu Solunu (Grčka) održan je početni sastanak projekta.

Nažalost, uslijed situacije s korona – krizom, sastanku na licu mjesta prisustvovali su samo partneri iz Grčke, dok su s ostatkom partnera održani online bilateralni sastanci, na kojima su izložene glavne ideje i zaključci vezani uz promociju održivog turizma kroz održivu mobilnost.

Više informacija o samom projektu možete pronaći na sljedećoj poveznici: https://sustourismo.adrioninterreg.eu/

Publikacija je pripremljena uz financijsku pomoć Europske unije. Sadržaj publikacije isključiva je odgovornost Grada Zadra i ni na koji način se ne može smatrati  da odražava stav Europske unije i/ili tijela programa ADRION.

This announcement has been produced with the financial assistance of the European Union. The content of the announcement is the sole responsibility of SUSTOURISMO PP7 City of Zadar and can under no circumstances be regarded as reflecting the position of the European Union and/or ADRION programme authorities.