Preskoči na sadržaj

Gradonačelnik Kalmeta na tradicionalnom druženju sa zadarskim benediktinkama

Povodom blagdana sv. Stošije zaštitnice grada Zadra.

Lista reda prvenstva za kupnju stanova iz Programa društveno poticajne stanogradnje (POS) na lokaciji Crvene kuće u Zadru

Lista reda prvenstva za kupnju stanova iz Programa POS-a je u privitku.

Održan drugi sastanak Partnerskog vijeća Grada Zadra za izradu Strategije razvoja urbanog područja Zadra 2015.-2020.

Sastanak Partnerskog vijeća zaključen je usvajanjem prvog dijela dokumenta strategije – analize stanja i SWOT analize.

Raspodjela sredstava za programe javnih potreba u športu koji se sufinanciraju putem Športske zajednice Grada Zadra za 2016.

Popis korisnika sredstava i ostali popratni dokumenti nalaze se u privitku.

Uklonjeno 815 tona otpada s tri lokacije

Očišćene su Ulica Marina Getaldića, Splitska ulica i djelomično lokacija Vrh Skročini.