Preskoči na sadržaj

Zadarska bolnica dobila novi CT uređaj

Također, potpisan je ugovor i za opremanje Poliklinike - FOTOGALERIJA.

Gradonačelnik Božidar Kalmeta zaželio prvašićima i svim učenicima sretan početak školske godine

Gradonačenik grada Zadra Božidar Kalmeta zaželio je svim učenicima, a posebno prvašima, sretnu i uspješnu školsku godinu.

Ministar znanosti Šustar posjetio Zadar i Veli Iž

Ministar Šustar i gradonačelnik Kalmeta zaželjeli učenicima, njihovim roditeljima i nastavnicima uspješan početak nove školske godine - FOTOGALERIJA

Gradonačelnik Kalmeta otvorio memorijalni turnir u stolnom tenisu "Barba Tomo Amižić"

Prvenstvo Hrvatske za mlađe kategorije, prvi turnir Hrvatskog stolnoteniskog saveza - FOTOGALERIJA

Gradonačelnik Kalmeta dodijelio ključeve korisnicima socijalnih stanova

Grad Zadar u predjelu Crvene kuće izgradio 73 socijalna stana po modelu POS-a - FOTOGALERIJA.

Rješenje o određivanju biračkih mjesta

Izborno povjerenstvo IX. izborne jedinice donijelo je Rješenje o određivanju biračkih mjesta za grad Zadar.