Obavijest - privremena prometna regulacija

Druga faza radova na raskrižju ulica Benka Benkovića, Put Bokanjca i Put Nina.

Gradonačelnik Dukić potpisao i uručio ugovore o energetskoj obnovi obiteljskih kuća

Odobreno sufinanciranje za 17 podnositelja prijava i 21 mjeru energetske obnove u ukupnom iznosu od 394.457,45 kuna.

Svi gradski projekti provode se zacrtanom dinamikom poštujući zadane rokove

Javni kolegij gradonačelnika Grada Zadra, Branka Dukića uoči sjednice Gradskog vijeća.

Izrada projektne dokumentacije za sustav odvodnje, zubna ambulanta u MO Bokanjac, Kreativni Zadar, projekti iz EU fondova….

Javni kolegij gradonačelnika Grada Zadra, Branka Dukića.

Otvorene su prijave na program usavršavanja za energetske savjetnike

Kako unaprijediti svoja stručna znanja, istovremeno raditi na smanjenju troškova za energiju, promovirati energetsku učinkovitost i pri tome zaraditi?

Uvodna konferencija projekta „Izrada prometnog masterplana funkcionalne regije Sjeverna Dalmacija“

Temeljni strateški dokumentu dugoročnog razvoja prometa na području Zadra i Zadarske županije.