Preskoči na sadržaj

Započinje otklanjanje nedostataka u sklopu radova rekonstrukcije Ulice dr. Franje Tuđmana

Od utorka, 04. 10. 2022. g. izvodit će se radovi na uklanjanju nedostataka nastali prilikom rekonstrukcije prometnice

Najava radionica "Hrana i emocije"

Dvije radionice u Code Hubu Zadar (05.10 i 09.11.2022.)

Najava predavanja: Motivacija ovisnika za liječenje

29. rujna 2022. / 17:30 sati / GKZD

Obilježavanje Europskog tjedna mobilnosti 2022. u Zadru

Grad Zadar i ove godine sudjeluje u obilježavanju Europskog tjedna mobilnosti od 16. do 22. rujna, a ovogodišnja tema je: „Bolja povezanost!“.

Najava predavanja ''Suočavanje s dijagnozom - što se događa s obitelji?''

Četvrtak, 15. rujna 2022. godine, Multimedijalna dvorana Gradske knjižnice Zadar, s početkom u 18:00 sati

Održana završna konferencija projekta "PRRI – Podrška Razvoju Rane Intervencije na području grada Zadra i Zadarske županije"

U petak, 09. rujna 2022. godine, u Polivalentnoj dvorani II PALAČE u Zadru održana je završna konferencija projekta "PRRI"