Preskoči na sadržaj

Održana završna konferencija projekta "PRRI – Podrška Razvoju Rane Intervencije na području grada Zadra i Zadarske županije"

U petak, 09. rujna 2022. godine, u Polivalentnoj dvorani II PALAČE u Zadru održana je završna konferencija projekta "PRRI"

Sport kao model inkluzije djece s teškoćama u lokalnu zajednicu i povezanost s ranom intervencijom

Stručni panel i okrugli stol održat će se u petak, 9.9.2022. godine u Providurovoj palači.

Održan 6. sastanak projektnih partnera u sklopu projekta "SUSTOURISMO"

Šesti sastanak SUSTOURISMO projekta održan je 12. i 13. srpnja 2022. godine

VIDEO: Zero Carbon Cities

Rezultati projekta Zero Carbon Cities

Započela provedba Projekta TU SAM ZA TEBE!

Potpisan je Sporazum o partnerstvu između Udruge za suzbijanje zloupotreba droga i pomoći obitelji ovisnika ''Nada'' i Grada Zadra

Obnovljena sfinga i stvoreni preduvjeti za daljnju obnovu i valorizaciju parka

30.06.2022. završena je implementacija projekta RECOLOR