Objavljen poziv na dostavu projektnog prijedloga "Gradnja nove zgrade poduzetničkog inkubatora"

Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova Europske unije objavilo poziv za izravnu dodjelu unutar Prioritetne osi 3 "Poslovna konkurentnost" OPKK.

Tko smo i što želimo?

Prezentirani su rezultati anketnog istraživanja kulturnih potreba mladih kojeg su proveli sociolozi sa Sveučilišta u Zadru u okviru projekta ZadrugArt

ZadrugArt ulazi u svoju središnju fazu

Slijedi faza u kojoj će se kroz rezultate dobivene analizom stanja participativno predlagati modeli i načini rada i suradnje u Centru za mlade

Objavljen poziv na dostavu projektnog prijedloga za strateški projekt "Izgradnja infrastrukture poduzetničke zone Crno"

Održana informativna radionica za poziv "Revitalizacija brownfield lokacija UP Zadar"

U Kneževoj palači održana je radionica za zainteresirane prijavitelje Poziva "Revitalizacija brownfield lokacija Urbanog područja Zadar".

Poziv poslodavcima – pridružite nam se na sastanku s vašim budućim voditeljima pripreme i provedbe EU projekata

EU sredstvima 47 nezaposlenih osoba iz Zadarske županije educirano za „privlačenje“ EU sredstava