Izmjena dokumentacije za Javni Poziv za predlaganje programa javnih potreba u tehničkoj kulturi Grada Zadra za 2024. godinu
Poziv - Tehnička kultura 2024.

Obavještavaju se svi zainteresirani prijavitelji o tome da je izmijenjen dokument pod nazivom Prezentacija - JP 2024. te je postavljen novi dokument: Izmjena Prezentacija – JP 2024.

Tehnička izmjena unutar navedenog dokumenta odnosi se na registraciju fizičkih osoba u sustav Financijske podrške (www.financijskepodrske.hr), točnije na registarski broj i RNO broj. Na stranici 8. alineja 2. mijenja se i glasi: Registarski broj: 00000000, RNO: 0000000; što znači da fizičke osobe za ove podatke, prilikom registracije u sustav, upisuju kako je ovdje navedeno.

Povjerenstvo za pripremu i provedbu natječaja
te provjeru ispunjavanja formalnih uvjeta natječaja

Javni poziv nalazi se na sljedećoj poveznici: