"Dobri čovjek Bažulek" gostuje u HNK Zadar
Predstava kazališta KNAP i Gradskog kazališta "Zorin dom" Karlovac

U srijedu, 30. siječnja, u HNK Zadar, u 20 sati, gostuje Kazalište KNAP i Gradsko kazalište "Zorin dom" Karlovac s humoreskom "Dobri čovjek Bažulek" autora Nina Škrabe i u režiji Georgija Para. Predstavu igraju: Mladen Vasary, Gulio Settimo, Nino Pavleković, Ana-Marija Percaić i Iva Šimić.

Dobri čovjek Bažulek (u naslovnoj ulozi Mladen Vasary) mali je hrvatski čovjek, dobronamjeran i susretljiv, nesiguran i tjeskoban, kotačić u globalnom i lokalnom mehanizmu. Klobučar Bažulek čini sve što mu autoriteti nalažu, živi kako je propisano, uživa u svojim malim radostima, radi posao koji voli i nastoji plaćati sve svoje račune. Jednog dana se nenadano nađe u žrvnju vlastodržačke i pravno-korupcijske mašinerije - izgubi posao, stan i ženu te krene u tragikomičnu, kerempuhovsku potragu za rješenjem svojih problema i za uzrocima svoje nezaslužene i nesretne sudbine. Za kakav se izlazak iz svojih nedaća naposljetku opredijelio Bažulek, doznat ćete na kraju predstave!

Predstava je u dramskoj pretplati Hrvatskog narodnog kazališta Zadar i u slobodnoj prodaji.

Cijena ulaznice: 60 i 50 kuna.

Ulaznice su u prodaji od petka, 25. 1., na blagajni HNK Zadar.

Radno vrijeme blagajne: radnim danom od 11-13 sati i 18-20 sati, subotom od 11-13 sati.

Više informacija: www.hnk-zadar.hr

"Dobri čovjek Bažulek" gostuje u HNK Zadar