Ljetna škola tehničke kulture Pag 2022.
Druga Ljetna škola tehničke kulture u organizaciji Zajednice tehničke kulture Zadarske županije provodi se na otoku Pagu

Ljetna škola tehničke kulture Pag 2022. održat će se u mjestu Vlašići na Otoku Pagu, u periodu od 3. do 10. srpnja 2022. godine, za nagrađene učenike osnovnoškolskog uzrasta iz prirodoslovno-matematičkog i tehničkog područja (školska godina 2021./2022., županijska razina).

Program Ljetne škole tehničke kulture nalazi se u privitku. Više informacija saznajte na vanjskim poveznicama u nastavku.

Ljetne škole financirane su sredstvima namijenjenima javnim potrebama u tehničkoj kulturi Grada Zadra i Zadarske županije za 2022. godinu te  Europskog socijalnog fonda, Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020.

Ljetna škola tehničke kulture Pag 2022.