60. Glazbene večeri u sv. Donatu - Mladi zadarski glazbenici
Mihovil Buturić, orgulje
Dunja Čolić, oboa
W. A. Mozart, G. Ph. Telemann, J. S. Bach, J. Haydn

Organizatori Glazbenih večeri u Sv. Donatu od najranijih su se dana trudili predstavljati mlade zadarske i hrvatske glazbenike. Mnogi su glazbenici svjetskoga glasa još kao mladi nastupali upravo na pozornicama Večeri. Ansambl Sorgo, u kojem sviraju glazbenici iz Zadra, Osijeka i Zagreba, počeo je djelovati 2013. godine. Još kao studenti, članovi toga ansambla (kojima je zajedničko zanimanje za ranu glazbu) stasavali su na nastavi komorne glazbe na Muzičkoj akademiji u Zagrebu u klasi prof. Laure Vadjon.

Nakon duljega vremena crkva sv. Mihovila iz 14. stoljeća, na mjestu koje Zadrani odavno zovu Četiri kantuna, bit će jedan od koncertnih prostora Večeri. Uz njezino pročelje prigrađeno je pjevalište s najstarijim orguljama u Zadru, koje potječu iz kruga glasovitoga graditelja Petra Nakića i, prema indicijama, graditelj bi mogao biti fra Šimun Lapčić. Orgulje je 1990. godine restaurirala tvrtka Heferer iz Zagreba.