Preskoči na sadržaj

Građanski odgoj u gradskoj upravi

Osmaši posjetili gradsku upravu.

Posjet mađarskog veleposlanika

Mađarski veleposlanik u prvom posjetu Zadru.

Natječaji za radno mjesto

Za sav promet otvoren rotor na križanju ulica Stjepana Radića i Andrije Hebranga kod Čistoće

Gradonačelnik Božidar Kalmeta obišao novi rotor kod Čistoće i radove na uređenju atletske staze, igrališta i javne rasvjete na Višnjiku.

Svečano otvorena obnovljena Kneževa palača

Otvorenje privuklo stotine građana-gradonačelnik Kalmeta: gradska uprava je i na ovom projektu pokazala svoju ozbiljnost i učinkovitost.

Gradonačelnik Božidar Kalmeta i ministrica Gabrijela Žalac održali radni sastanak

U povodu otvorenja Kneževe palače razgovaralo se i o drugim projektima Grada Zadra.