Orijentacijsko hodanje zadarskih umirovljenica na Višnjiku
Aktivnost na Višnjik u utorak ujutro privukla osamdesetak umirovljenica.

Športska zajednica Grada Zadra organizirala je orijentacijsko hodanje za zadarske umirovljenice. Ta je aktivnost na Višnjik u utorak ujutro privukla osamdesetak umirovljenica. Većina njih aktivne su i u programu nazvanom Plus 60, besplatnom programu koji je utemeljio UO za kulturu i šport Grada Zadra, a već ga godinama uspješno u nekoliko gradskih mjesnih odbora ostvaruje Športska zajednica Grada Zadra.

– U sklopu aktivnosti orijentacijskoga hodanja sudionice će na prostoru ŠC-a Višnjik potražiti četiri unaprijed zadane točke i praktički obići cijeli Višnjik – kazao je Josip Vuković.

Prije nego su živahne umirovljenice počele potragu za kontrolnim točkama, zanimljivim i njima prikladnim vježbama razgibala ih je i zagrijala Ružica Špralja, a uz nju i Josipa Vukovića iz Športske zajednice Grada Zadra u organizaciji je operativno sudjelovao još i Marko Blaslov.

Orijentacijsko hodanje zadarskih umirovljenica na Višnjiku Orijentacijsko hodanje zadarskih umirovljenica na Višnjiku