Nastavak ažuriranja 17 semaforiziranih raskrižja na području grada Zadra (22.11.-15.12.2022.)

U utorak, 22.11.2022. g., započinju građevinski radovi  na zamjeni semaforskih uređaja na raskrižju Obala kneza Branimira/Ul. II. Zasjedanja ZAVNOH-a/Ul. Petra Svačića/Trg kneza Višeslava te raskrižju Obala kralja Tomislava/Ulica Marka Marulića.

Na lokaciji Obala kneza Branimira/Ul. II. Zasjedanja ZAVNOH-a/Ul. Petra Svačića/Trg kneza Višeslava izvršiti će se demontaža kompletne semaforske opreme te postavljanje nove.

Radovi će trajati do 15.12.2022. g., a u slučaju nepovoljnih vremenskih uvjeta, početak radova će se odgoditi, o čemu ćemo naknadno obavijestiti javnost.

Na lokaciji Obala kralja Tomislava/Ulica Marka Marulića, dana 22. 11. 2022. g., izvršiti će se zamjena semaforskog uređaja te će se semaforizirano raskrižje isti dan ponovo pustiti u funkciju.

Za vrijeme trajanja radova, na snazi biti privremena regulacija prometa.

Molimo sve sudionike u prometu za poštivanje privremeno postavljene signalizacije te zahvaljujemo na razumijevanju.