Objavljen Poziv na dostavu projektnih prijedloga - Obnova kulturne baštine urbanog područja Zadar
Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije objavilo je Poziv na dostavu projektnih prijedloga Obnova kulturne baštine UP Zadar.

Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije objavilo je Poziv na dostavu projektnih prijedloga Obnova kulturne baštine urbanog područja Zadar, KK. 06.1.1.09, u okviru ITU mehanizma, unutar specifičnog cilja 6c1 „Povećanje zaposlenosti i turističkih izdataka kroz bolje upravljanje kulturnom baštinom“ Operativnog programa „Konkurentnost i kohezija 2014.-2020“.

Više detalja o Pozivu možete pronaći na stranicama eFondovi.mrrfeu.hr i strukturnifondovi.hr