Preskoči na sadržaj

U uvali Jazine svečano otkriven spomenik poginulim braniteljima Domovinskog rata

Kalmeta: Ovo je trajni spomen na naše branitelje koji su životom obranili naš Zadar.

Dežurstvo Gradskog izbornog povjerenstva

Gradonačelnik Božidar Kalmeta: ovi obnovljeni tereni ogroman su dobitak za zadarski sport

Gradonačelnik Kalmeta i suradnici najavili Festival zadarskog sporta u petak i subotu na terenima na Višnjiku.

Obilježen Dan Europe i Dan pobjede nad fašizmom

Gradonačelnik Božidar Kalmeta sa suradnicima položio vijenac na spomen ploču na Narodnom trgu povodom Dana pobjede nad fašizmom u Europi.

Zadar ponovno bio veliki dio globalnog pokreta

U Zadru održana četvrta po redu humanitarna utrka Wings for life world run 2017.