Revitalizacija brownfield lokacija Urbanog područja Zadar - informativna radionica

Informativna radionica za prijavitelje.

Počinju radovi na uređenju Ulice Bedemi zadarskih pobuna

Obnova i revitalizacija zadarske i svjetske baštine, zadarskih bedema, u zaštićenom povijesnom dijelu Zadra - „ZADAR BAŠTINI“.

Održana informativna radionica za poziv "Obnova kulturne baštine UP Zadar"

U Kneževoj palači održana je radionica za zainteresirane prijavitelje Poziva "Obnova kulturne baštine UP Zadar".

Obnova kulturne baštine UP Zadar - informativna radionica

Informativna radionica za prijavitelje

Objavljen Poziv na dostavu projektnih prijedloga - Revitalizacija brownfield lokacija Urbanog područja Zadar

Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova EU objavilo je Poziv na dostavu projektnih prijedloga Revitalizacija brownfield lokacija UP-a Zadar

Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova Europske unije objavilo poziv za izravnu dodjelu unutar Prioritetne osi 7 "Povezanost i mobilnost" OPKK.