Prostorno planiranje

Planovi u javnoj raspravi

Javni uvid u prijedlog Izmjena i dopuna Detaljnog plana uređenja Tehnički školski centar Zadar organizira se u vremenu od 01. travnja do 08. travnja 2019. godine u prizemlju zgrade Gradske uprave, Narodni trg 1, Zadar, svakog radnog dana od 9,oo-14,oo sati, Javno izlaganje radi obrazloženja rješenja prijedloga izmjena i dopuna plana održat će se za sve zainteresirane 04. travnja 2019. godine (četvrtak) u 10,00 sati u Velikoj vijećnici Grada Zadra, Narodni trg 1, Zadar.

Ponovni javni uvid u prijedlog Urbanističkog plana uređenja zone mješovite namjene Bregdetti organizira se u vremenu od 27. ožujka do 04. travnja 2019. godine u prizemlju zgrade Gradske uprave, Narodni trg 1, Zadar, svakog radnog dana od 9,oo-14,oo sati, Javno izlaganje radi obrazloženja rješenja prijedloga plana održat će se za sve zainteresirane 02. travnja 2019. godine (utorak) u 10,00 sati u Velikoj vijećnici Grada Zadra, Narodni trg 1, Zadar.

Detaljni plan uređenja

Urbanistički plan uređenja