Preskoči na sadržaj

Prvi javni kolegij gradonačelnika Branka Dukića

Smanjenje cijena vrtića, sufinanciranje udžbenika osnovnoškolcima, novi projekt pomoćnika u nastavi, bespovrartna sredstva za provedbu ITU projekata..

Predsjednik Vlade RH: Pomoći ćemo Zadru i Zadarskoj županiji da se još bolje razvija

Radni sastanak predsjednika Vlade RH Andreja Plenkovića, gradonačelnika Grada Zadra, Branka Dukića i župana Zadarske županije, Božidara Longina.

OBAVIJEST

Vodovod Zadar d.o.o. - zbog poteškoća u sustavu, mogućnost otežane vodoopskrbe Zadra i Zadarske županije.

Završna konferencija projekta Škola PUNa mogućnosti 3

U Velikoj vijećnici Grada Zadra održana je završna konferencija projekta Škola PUNa mogućnosti 3.

Odobrena sredstva za realizaciju projekta "InZad inkubator 2.0"

Inovativnom Zadru dodijeljen je iznos od 6.177.659,64 HRK za realizaciju projekta InZad inkubator 2.0.

Početna konferencija projekta izgradnje i opremanje dnevnih bolnica zadarske Opće bolnice

Odjela za pulmologiju, onkologiju, infektorlogiju i dermatologiju te adaptacija i opremanje dnevne bolnice službe za kirurgiju.