Preskoči na sadržaj

"Mocir Kapar #8" I Suhozidna radionica na Silbi

Već sedmu godinu za redom SEA - Silba Environment Art kreira i obnavlja suhozide otoka Silbe te gradi suhozidne kaparete.

Ansambl Synchronos I KUZD

Eksperimentalna glazba i ženske skladateljice za uvod u koncertnu sezonu

#BeActive I Europski tjedan sporta 2022.

Promicanje sporta i tjelesne aktivnosti diljem Europe od 23. do 30. rujna 2022. godine.

"Idemo dalje" I Promocija knjige

Predstavljanje nove knjige autora Drage Marića pod nazivom "Idemo dalje - kroz grad i županiju o Zadru i Zadranima"

"Kožino - temeljne odrednice mjesnog identiteta: prostor, prošlost i jezična baština" I Znanstveni kolokvij

Znanstveni kolokvij u organizaciji Sveučilišta u Zadru i župe sv. Mihovila u Kožinu

"Ukrajinsko-hrvatske veze" I Predstavljanje Hrvatsko-ukrajinskog rječnika

Odjel za kroatistiku Sveučilišta u Zadru donosi predstavljanje Rječnika i predavanje profesorice Ljudmile Vasiljeve.