Privremena regulacija prometa - ulica Vlatka Mačeka, Šestanski prolaz, Braće Miroslava i Janka Perice, Put Kotlara i Biogradska cesta

Obavještavaju se vozači u cestovnom prometu da će zbog izvođenja radova na rekonstrukciji raskrižja ulica Vlatka Mačeka, Šestanski prolaz, Braće Miroslava i Janka Perice, Put Kotlara i Biogradska cesta u Zadru od 3. svibnja 2023.g. (srijeda) s početkom od 9,00 sati do 6. svibnja 2023. (subota) na snazi biti privremena regulacija prometa.

Promet u Ulici Vlatka Mačeka i Ulici braće Miroslava i Janka Perice do Ulice Tita Strozzija zatavara se u oba smjera. Preporučuje se obilazni pravac u smjeru istoka (centar-luka Gaženica) ulicama Ante Starčevića, Franka Lisice, Biogradska cesta, a obilazak prema centru ulicama Franka Lisice odnosno Biogradskom do kružnog raskrižja, Gaženičkom i Bregdetti u smjeru zapada.

Pozivamo sve sudionike u prometu da poštuju znakove privremene regulacije prometa, a za prolaz koriste obilazne pravce.

Zahvaljujemo na razumijevanju.