Privremena regulacija prometa - radovi na rekonstrukciji raskrižja  ulice Vlatka Mačeka ( zatvaranje za promet u oba smjera )
Privremena regulacija prometa - radovi na rekonstrukciji raskrižja ulice Vlatka Mačeka ( zatvaranje za promet u oba smjera )

Obavještavaju se vozači u cestovnom prometu da će zbog izvođenja radova na rekonstrukciji raskrižja ulica Vlatka Mačeka, Šestanski prolaz, Braće Miroslava i Janka Perice i Put Kotlara u Zadru od 23. ožujka 2023.g. (četvrtak) s početkom od 9,00 sati do 6. travnja 2023.g. na snazi biti privremena regulacija prometa.

Promet u Ulici Vlatka Mačeka od ulice Put Vukića do ulice Put Kotlara zatavara se u oba smjera. Preporučuje se obilazni pravac u smjeru istoka (centar-luka Gaženica) ulicama Ante Starčevića, Franka Lisice, Biogradska cesta, a obilazak prema centru ulicama Franka Lisice odnosno Biogradskom, Gaženičkom i Bregdetti u smjeru zapada.

Pozivamo sve sudionike u prometu da poštuju znakove privremene regulacije prometa, a za prolaz koriste obilazne pravce.

Zahvaljujemo na razumijevanju.