Učenici OŠ Voštarnica okitili bor gradske uprave

Gosti gradske uprave danas su bili učenici, ravnateljica  i nastavnice OŠ Voštarnica. Već tradicionalno, svake godine u ovo blagdansko vrijeme oni donose ručno rađene božićne ukrase za bor u predvorju gradske uprave.
Druženju i razgovoru s najmlađima pridružio se i gradonačelnik Božidar Kalmeta, zamjenik gradonačelnika Zvonimir Vrančić te pročelnici Radovan Dunatov i Mario Pešut.  Nakon kićenja bora, druženje je nastavljeno u Maloj gradskoj vijećnici uz čašćenje i razgovor. Gradonačelnik je zahvalio  svim učenicima na  božićnom drvcu koje će do blagdana svete Stošije krasiti predvorje Gradske uprave i naglasio kako je ovo kićenje jelke i druženje tradicija koju svakako treba zadržati. Djeca OŠ Voštarnica izrađuju ukrase u svojoj školskoj zadruzi "Mocire".