3. Sustourismo Okrugli stol
21.12.2022. održan je treći okrugli stol u sklopu projekta Sustourismo

Okrugli stolovi projekta SUSTOURISMO važan su alat koji ima za cilj uključiti sve relevantne lokalne dionike u aktivnostima glavnog projekta i predstaviti/raspraviti s njima glavne rezultate projekta.

Treći krug lokalnih okruglih stolova projekta SUSTOURISMO posebno se fokusirao na sljedeće aspekte:

• Rasprava s ključnim lokalnim/regionalnim dionicima o lokalnim pilot projektima i turističkim paketima glavnih i ključnih rezultata
  • Razmatranje prednosti I mana razvijenih pilot akcija I turističkih paketa
  • Razgovor s ključnim dionicima o budućnosti turističkih paketa SUSTOURISMO i aplikacije i potencijalne strategije za buduća poboljšanja
  • Razgovor s lokalnim dionicima o poslovnim modelima
  • Razgovor s lokalnim dionicima o strategiji SUSTOURMOB

Više informacija o samom projektu možete pronaći na sljedećoj poveznici: https://sustourismo.adrioninterreg.eu/

Publikacija je pripremljena uz financijsku pomoć Europske unije. Sadržaj publikacije isključiva je odgovornost Grada Zadra i ni na koji način se ne može smatrati  da odražava stav Europske unije i/ili tijela programa ADRION.

This announcement has been produced with the financial assistance of the European Union. The content of the announcement is the sole responsibility of SUSTOURISMO PP7 City of Zadar and can under no circumstances be regarded as reflecting the position of the European Union and/or ADRION programme authorities.