Pričograd I Susret malih pripovjedača 2021.
Virtualno održan programa Pričograd u suradnji Gradske knjižnice Zadar, Hrvatskog narodnog kazališta Zadar i Osnovne škole Bartula Kašića Zadar

Pričograd - susret malih pripovjedača je, zbog epidemiološke situacije, ove godine realiziran virtualno.

Program je snimljen u prostoru Gradske knjižnice Zadar te objavljen na YouTube kanalu i društvenim mrežama Knjižnice i Kazališta. Najmlađa skupina polaznika Glumačkog studija Hrvatskog narodnog kazališta Zadar s voditeljicom, glumicom Žanom Bumber osmislili su i snimili scene iz poznatih bajki za djecu. U programu su sudjelovale i učiteljice Elza Nadarević Baričić i Meri Popović iz Osnovne škole Bartula Kašića Zadar. Korištenu scenografiju izradila je akademska slikarica i dječja književnica i ilustratorica Manuela Vladić Maštruko.