Open air koncert I Hrvatsko pjevačko glazbeno društvo “Zoranić” i Gradska glazba Zadar

Nakon srpanjskog zajedničkog koncerta, još ćemo jednom imati priliku vidjeti i poslušati dva zadarska ansambla zajedno i to u subotu, 9. listopada u atriju palače Cedulin s početkom u 11 sati.

Hrvatsko pjevačko glazbeno društvo “Zoranić” i Gradska glazba Zadar s Puhačkim orkestrom Glazbene škole Blagoja Berse, ovog puta publici priređuju jutarnji Open air koncert.

Za ovu prigodu pripremili su bogat i zanimljiv program sastavljen od popularnih i prepoznatljivih skladbi domaćih i stranih autora. Kao solisti nastupit će Elena Stella, Zrinka Cvrlje, Dario Terzin i Mateo Marnika. Zborom “Zoranić” dirigira Tomislav Košta, a orkestrom Marino Perović.

Pokrovitelji koncerta su Grad Zadar i Turistička zajednica grada Zadra.

Ulaz je slobodan, ali broj mjesta je ograničen zbog epidemioloških mjera.