„Mala tijela Sunčevog sustava“ I Javno-znanstveno predavanje
Zajednica tehničke kulture Zadarske županije poziva na predavanje svjetski priznatog astronoma, Korada Korlevića.

Zajednica tehničke kulture Zadarske županije, Hrvatsko geografsko društvo Zadar i Odjel za geografiju Sveučilišta u Zadru ugostit će svjetski priznatog astronoma, učitelja i voditelja Zvjezdarnice Višnjan, Korada Korlevića.

Korado Korlević, prof. održat će javno-znanstveno predavanje „Mala tijela Sunčevog sustava“ u utorak, 8. studenoga 2022. godine u Multimedijalnoj dvorani Novog kampusa Sveučilišta u Zadru s početkom u 18,30 sati.

Predavanje je organizirano u okviru Javnih potreba u tehničkoj kulturi Grada Zadra i Zadarske županije za 2022. godinu, a dio je programa obilježavanja Dana Grada Zadra.

„Mala tijela Sunčevog sustava“ I Javno-znanstveno predavanje