Audicija za dramsku predstavu I Drama plus
Otvorena je audicija za predstavu "Meso" u koprodukciji Drame plus i HNK Zadar

DRAMA PLUS raspisuje audiciju za dramsku predstavu "Meso" autorice Lane Šarić, za jednu (1) mušku ulogu.

Traži se jedan (1) profesionalni glumac do 45 godina starosti. Za audiciju je, prema vlastitom odabiru, potrebno pripremiti bilo koji monolog na hrvatskom jeziku u trajanju do pet (5) minuta. Životopis i video s kratkim monologom poslati na e-mail: uzkudramaplus@gmail.com do 15. travnja 2022. Prednost imaju glumci s izraženom ambicijom za fizičkim teatrom.

Rad na predstavi u Zadru započinje 24. lipnja, a premijera se očekuje 25. srpnja 2022. na 28. zadarskom kazališnom ljetu.

Predstava “Meso” izvodi se u koprodukciji Drame plus i HNK Zadar. Generalni pokrovitelj projekta je Grad Zadar, Upravni odjel za kulturu i šport.

Audicija za dramsku predstavu I Drama plus