Preskoči na sadržaj

23. obljetnice osnutka 7. domobranske pukovnije Zadar

Sjećanje na poginule pripadnike 7. domobranske pukovnije Zadar.

Gradonačelnik i suradnici u obilasku Poluotoka

U pratnji najbližih suradnika gradonačelnik Grada Zadra, Božidar Kalmeta obišao Poluotok.

Europa podupire razvoj širokopojasnog interneta u ruralnim područjima i na otocima

Razvoj širokopojasne infrastrukture utjecat će na ekonomski razvoj gradova i općina uključenih u projekt.

13 općina i Grad Nin iskazali interes za pristupanjem Velikom urbanom području grada Zadra

Ovime su zadovoljeni svi preduvjeti za formiranje Velikog urbanog područja grada Zadra.

Kod Žerave otkriveno spomen obilježje žrtvama iz Drugog svjetskog rata

Na mjestu masovne grobnice na lokalitetu Jama Smiljevka, kod mjesta Žerava, otkriven je kameni križ i spomen ploča žrtvama iz Drugog svjetskog rata.

Sufinanciranje nabave udžbenika učenicima osnovnih škola Grada Zadra

Zahtjev za sufinanciranje nabave školskih udžbenika podnosi se Upravnom odjelu za odgoj i školstvo od 20. srpnja do 21. kolovoza 2015. godine.