Privremena regulacija prometu -u dijelu ulice Put Bokanjca (ispod Veterinarske stanice)

Obavještavaju se vozači u cestovnom prometu da će zbog izvođenja radova društva Ceste zadarske županije d.o.o. na uređenju dijela ulice Put Bokanjca i izgradnji lijevog skretača na planiranom raskrižju s ulicom Jurja Križanića, od 1. veljače 2022.g. (utorak) s početkom u 9,00 sati do 1. srpnja 2022.g. na snazi biti privremena regulacija prometa.

U navedenom razdoblju promet će se odvijati naizmjenično jednim kolničkim trakom s pomoću prometnih svjetala (pokretnih semafora).

Pozivamo sve sudionike u prometu da poštuju znakove privremene regulacije prometa.

Zahvaljujemo na razumijevanju.