Privremena regulacija prometa - u dijelu Ulice Miroslava Krleže

Obavještavaju se vozači u cestovnom prometu da će zbog izvođenja radova društva EVN CROATIA PLIN d.o.o. iz Zagreba na izgradnji plinskog distribucijskog cjevovoda u dijelu Ulice Miroslava Krleže u Zadru, od dana 04. listopada 2023. (srijeda) na snazi biti privremena regulacija prometa.

Privremena regulacija prometa obuhvaća zatvaranje dijela Ulice Miroslava Krleže za sav promet od k.br. 1D („ulaz u gradilište Maraske“)  do k.br 3A („restoran Slatka Tajna“)

U preostalom dijelu Ulice Miroslava Krleže biti će na snazi zabrana zaustavljanja i parkiranja radi uvođenja dvosmjernog režima prometa za stanare i korisnike poslovnih prostora, te se isti mole da svoja vozila uklone u što kraćem roku.

Radovi će se odvijati u 4 faze, a predviđeno trajanje radova je 30 radnih dana.

Obilazni pravac za DIKLO / PUNTAMIKU usmjerit će se Ulicom Ivana Meštrovića i Ulicom Ivana Gundulića.

Pozivamo sve sudionike u prometu da poštuju privremenu postavljenu signalizaciju te molimo za strpljenje i razumijevanje radi mogućih poteškoća u prometu.

Zahvaljujemo na razumijevanju.