Održan sastanak za projekt „Flip & Move“, ERSMUS KA2 Programa

Osnovna škola Bartula Kašića Zadar uspješno sudjeluje u ERASMUS + KA2 Programu, dvogodišnjem strateškom projektu koji se provodi od 1. rujna 2015. do 1. rujna 2017. godine s još 4 partnerske škole iz Italije, Slovačke, Španjolske i Latvije. To su inovativni projekti koji uključuju i mobilnost učenika. U sklopu prve početne konferencije u Zadru predstavnici partnerskih škola i škole Bartula Kašića posjetili su Gradsku upravu i predstavili Projekt 'Flip & Movie'. Na sastanku su sudjelovali predstavnici Grada iz odjela za EU fondove koji su razmijenili svoja iskustva na sličnim projektima, te istaknuli važnost suradnje na EU projektima u području međunarodne razmjene i obrazovanja. Sastanak je zaključen postignutim dogovorom oko partnerstva za nove ERASMUS projekte koji pomažu u razvoju obrazovnog sustava Zadra.

Održan sastanak za projekt „Flip & Move“, ERSMUS KA2 Programa Održan sastanak za projekt „Flip & Move“, ERSMUS KA2 Programa