„Svjetski hitovi u izvedbi Gradske glazbe Zadar“

Gradska glazba Zadar najavljuje izniman glazbeni doživljaj. U utorak, 11.  lipnja  2019.  godine,  u  Hrvatskom  narodnom  kazalištu, s početkom u 20 sati, održat će cjelovečernji koncert pod nazivom „Svjetski hitovi u izvedbi Gradske glazbe Zadar“. Ovaj koncert prvi je u nizu  ciklusa  koncerata  „Večeri  uz  Gradsku  glazbu  Zadar“, kojim publici  želimo  dočarati moderniji zvuk puhačkog orkestra.

Na repertoaru su hitovi svjetskih izvođača kao što su Eric Clapton, Stevie Wonder, Tina Turner, Michael Jackson, Etta James te svjetskih bendova Queen, The Beatles, Earth, Wind & Fire  pa sve  do  AC/DC-a.  Svojim  nastupom  koncert  će  upotpuniti  i  HGPD  Zoranić,  Acoustic  Duo – Mateja i Hrvoje te bend Spectrum, iz Vodica.

Kroz glazbeno putovanje vodit će nas zadarska glumica Tamara Šoletić.

Ulaz je besplatan.

Gradska glazba Zadar