Predstavljanje Polačkoga zbornika

Ogranak Matice hrvatske u Zadru, Općina Polača i Ilirija d.d. predstavljaju zbornik Polački kraj u prošlosti i sadašnjosti,  zbornik  radova sa znanstvenoga skupa Polački kraj u prošlosti i sadašnjosti, održanoga u Polači, 7. svibnja 2016. godine. Nakladnici zbornika su Ogranak Matice hrvatske u Zadru i Ilirija d.d. Zbornik je objavljen 2020. godine.

Sudjeluju: Tomislav Prtenjača, načelnik Općine Polača, Božo Došen, prof., urednik zbornika, Goran Ražnjević, predsjednik uprave Ilirije d.d., dr. sc. Radomir Jurić, predsjednik Ogranka Matice hrvatske u Zadru i ocjenjivač zbornika, te prof. dr. sc. Serđo Dokoza, ocjenjivač zbornika.

Moderator programa je Martina Drobnak, prof., a u glazbenom dijelu programa sudjeluje Lucija Butina, mag. mus., na flauti.

Predstavljanje će se održati u Ražnjevića dvorima u Polači, u četvrtak 16. rujna 2021. godine s početkom u 17 sati.

- Svi sudionici moraju imati COVID potvrdu o preboljenom virusu, COVID potvrdu o cijepljenju ili negativan COVID test, ne stariji od 48 sati. Zbog ograničenog broja sudionika potrebna je najava dolaska na tel. broj Ogranka Matice hrvatske u Zadru: 023/211-891.

Predstavljanje Polačkoga zbornika