Predstava DIJETE NAŠEG VREMENA
U subotu, 13. veljače u 20 sati u HNK Zadar gostuje Playdrama s predstavom "Dijete našeg vremena".

Dijete našeg vremena predstava je koja traga za perspektivom mladih danas diljem Dalmacije i Splita.

Junaci predstave su Boško, Borovina i Tomi, kao i svi drugi mladi i stari stanovnici grada Splita, uzorni djelatnici najvažnije industrije u gradu. Jedva čekaju da počne ljeto i da dođu Oni, da ih mogu dostojno opsluživati i hvaliti se privilegijom da su upravo oni stanovnici najljepšeg grada na svitu. Nakon disciplinirano odrađenih priprema za skorašnji početak sezone, Boško, Borovina i Tomi provode zadnju večer zajedno, u klubu Quasimodo, koji će također za nekoliko sati postati hostel za Njih. Piju, puše, pričaju, zabavljaju se i smišljaju planove za bolje sutra baš kao i svi drugi mladi u gradu Splitu. No, posljednje zajedničke večeri iznenadit će ih dolazak Kreše, za prijatelje Šokrea, koji je točno ono što u svom gradu nikad ne bi očekivali.

PREMIJERNA PRETPLATA

Režija: Helena Petković
Dramaturgija: Ivana Vuković
Scenografija: Danira Matošić Matičević