Izložba VISIT ME AGAIN... LOVE ZADAR

Od 8. do 20. veljače 2021. u Gradskoj knjižnici Zadar prikazuje se Video izložba fotografija Visit me again... Love Zadar 5.dio - izložba radova učenika Škole primijenjene umjetnosti i dizajna Zadar nastalih u sklopu projekta Visit me again... Love Zadar.

Učenici su nacrtali ulice grada Zadra, a svoje ilustracije primijenili su na uporabni predmet te su redizajniranjem crteža napravili uzorak koji je potom otisnut na zaštitne maske za lice. Učenici su kroz projekt istraživali o kulturnoj baštini i identitetu zadarskog kraja te razvijali svijest o zaštiti zdravlja sebe i drugih ljudi. U projektu su sudjelovali učenici četvrtih razreda: Philip Baradić, Jakov Dragić, Filipa Ivanda, Stipe Lisica, Stela Modrić. Morena Pavlović, Mislav Gecević, Mihael Patrik Mesarić, Nan Di, Daniela Pecolaj, Jakov Špaleta, Karla Tadić, Ante Vidaić, Roberto Visković.

Voditeljica projekta:  Mirna Oštarić Kerr, mag.art.

Organizacija: Škola primijenjene umjetnosti i dizajna Zadar