ABOP na DERIVAT FESTIVALU #2
ABOP (After je bolji od partyja) nastupaju 18. 7. 2020. godine, u Zadru, na Derivat festivalu #2, uz mlade snage dRBonito.

ABOP ili After je bolji od partija začetnik je sve popularnijeg glazbenog stila koji spaja elektronsku plesnu glazbu i live koncerte – tzv. Live electronic band. Petorica vrhunskih glazbenika u većem su broju članovi i nekih drugih, često poznatijih rock/jazz bendova: Pips, Chips & Video Clips, Elemental, Chui… Zanimljivo je spomenuti da bend ima dva bubnjara koji prilikom sviranja uživo dijele jedan set bubnjeva, okrenuti licem u lice, jedan prema drugome.
dRBonito koji otvara ovaj snažni line up su mlade snage koje grade svoj stil još od 2014. godine u maniri jazza, rocka i techna, a u formi instrumentalnog trija te predstavljaju izvrstan uvod u vruću ljetnu noć.

Program se održava na parkingu zapadno od Gradske knjižnice (Ulica Stjepana Radića, Zadar). Iako je prostor izvedbe otvoreni (open air prostor), velikih kapaciteta, broj karata će biti ograničen zbog epidemioloških mjera koje će se odgovorno provoditi uz poziv publici da odgovori istom odgovornošću te se pripreme na posebne protokole i na vrijeme osiguraju svoje ulaznice. Kako će iznenađenja biti još pratite informacije o ulaznicama, protokolima, programu, sponzorima i donatorima u najavama sljedeći tjedan u medijima i na društvenim mrežama te na službenoj stranici www.teatroverrdi.eu.