Biciklistička utrka za velike i male

Zamjenik gradonačelnika Babić : "I ovakvim događanjima pokazujemo da je Zadar grad sporta i rekreacije."

Potpisan ugovor za projekt „VR LABoratorij za mlade“

Vrijednost projekta je 692.883,11 kuna, te je osigurano 100% financiranje svih projektnih elementa bespovratnim EU sredstvima.

Arheolozi iz cijele Europe oduševljevni zadarskom kulturno-povijesnom baštinom

„Visualize to Valorize – For a better utilisation of hidden archaeological heritage in Central Europe“ -„VirtualArch“.

Projekt OPTITRANS za unaprjeđenje javnog prijevoza

Međunarodni seminar i radionica na temu „Mreže javnog prijevoza i fleksibilizacija“.

Tvrtka Eko d.o.o. održala seminar za predstavnike otočkih jedinica lokalne samouprave koje gravitiraju budućem CGO-u Biljane Donje

Otoci su posebno osjetljivi kada je riječ o zbrinjavanju komunalnog otpada, jer su ograničeni prostorom za odlagališta, a još više transportom.

Prevencija i suzbijanje kriminaliteta na području grada Zadra

Sjednica Vijeća za prevenciju kriminaliteta.