Preskoči na sadržaj

Upravni odjel za komunalne djelatnosti i zaštitu okoliša

Otvorene su prijave na program usavršavanja za energetske savjetnike

Kako unaprijediti svoja stručna znanja, istovremeno raditi na smanjenju troškova za energiju, promovirati energetsku učinkovitost i pri tome zaraditi?

Savjetovanje s javnošću o izmjenama i dopunama Odluke o reklamiranju na području Grada Zadra - najava

Pozivaju se građani, obrtnici i poduzetnici, predstavnici udruga te javnih ustanova i institucija na aktivno uključivanje u postupak savjetovanja.

Više od 1.500 osnovnoškolaca učilo o važnosti  odgovornog gospodarenja otpadom

Više od 1.500 osnovnoškolaca učilo o važnosti odgovornog gospodarenja otpadom

Edukativne radionice provođene su u osnovnim školama od Zadra i Neviđana do Novalje i Gospića.

Uvodna konferencija projekta „Izrada prometnog masterplana funkcionalne regije Sjeverna Dalmacija“

Temeljni strateški dokumentu dugoročnog razvoja prometa na području Zadra i Zadarske županije.

Javni kolegij i blagdansko druženje s novinarima

Posljednji javni kolegij gradonačelnika Dukića u 2017. godini - radno i pred sam kraj godine.