Preskoči na sadržaj

Upravni odjel za komunalne djelatnosti i zaštitu okoliša

Otvorene ponude za projektiranje i izgradnju Centra za gospodarenje otpadom Biljane Donje

Ako ne bude žalbi na odluku, očekivani početak radova na projektiranju i izgradnji Centra je do kraja godine.

Tvrtka Eko d.o.o. održala seminar za predstavnike otočkih jedinica lokalne samouprave koje gravitiraju budućem CGO-u Biljane Donje

Otoci su posebno osjetljivi kada je riječ o zbrinjavanju komunalnog otpada, jer su ograničeni prostorom za odlagališta, a još više transportom.

Rezultati natječaja-zaštita okoliša

Javni natječaj za financiranje projekata udruga iz područja zaštite okoliša na području Grada Zadra za 2018. godinu.

Šume Musapstan i Kožino očišćene od 55,84 tone otpada

Nastavlja se akcija čišćenja šuma Musapstan i Kožino.

Dan planete Zemlje

Uklanjanje otpada u šumama na predjelu Dikla, Kožina i Crnog te u šumi Musapstan.