Upute školama
Upute za djelatnike u izvanstandardnim programima financiranima od strane Grada Zadra.

Upravni odjel za odgoj i školstvo Grada Zadra izdao je upute ravnateljima svih osnovinh škola kojima je Grad Zadar osnivač o obvazama djelatnika u izvanstandardnim programima:

RAVNATELJIMA OSNOVNIH ŠKOLA GRADA ZADRA

Budući od ponedjeljka 16. ožujka 2020. godine nema dolazaka učenika u osnovne škole Grada Zadra, a prema preporukama nadležnih službi u svezi epidemiološke situacije u RH, obavještavamo Vas kako pomoćnici u nastavi, učiteljice u produženom boravku, učiteljice ranog učenja stranih jezika, te mobilni stručni tim (logopedi) nisu obvezni dolaziti u školu.

Isti su dužni biti na raspolaganju (posebice pomoćnici u nastavi) ukoliko ih roditelji kontaktiraju za pomoć učenicima oko praćenja nastave, te istima pružiti pomoć na daljinu.

Molimo da se striktno pridržavate uputa Nacionalnog stožera za civilnu zaštitu i Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo.

S poštovanjem,

P R O Č E L N I K