Propusnice za napuštanje prebivališta
Dežurni info telefon (od 8 do 16 sati ) – 208 156. Propusnice se izdaju od 8 do 16 sati, svakim danom uključivši subotu i nedjelju.

Temeljem Odluke o zabrani napuštanja mjesta prebivališta i stalnog boravka od 23. ožujka 2020. godine, Stožer civilne zaštite Grada Zadra zaprima zahtjeve za izdavanje propusnice isključivo iz vitalnih obiteljskih razloga (pružanje skrbi djeci i starijim osobama ili kupnja hrane i osnovnih potrepština), putem e-mail adrese: stozer.propusnice@grad-zadar.hr
Obrazac navedenog Zahtjeva možete preuzeti ovdje (u privitku, u word ili PDF formatu).

Zahtjev je potrebno detaljno obrazložiti te obvezatno navesti sve tražene podatke te ostaviti kontakt telefon.